2015-06-21

Sponsoring w sporcie – jak skutecznie zdobyć i utrzymać sponsora - Uniwersytet SWPS

Sponsoring w sporcie to kompleksowe, dwudniowe szkolenie dla osób zainteresowanych kulisami sponsoringu w Polsce. Zajęcia przede wszystkim dają możliwość poznania efektywnych strategii i konkretnych rozwiązań do zastosowania w niemal każdym klubie, niezależnie od jego wielkości i medialności lub przy wydarzeniu sportowym.

Korzyści dla osób uczestniczących:

  • Zdobycie wiedzy, umiejętności i kompetencji w przeprowadzeniu pełnego programu pozyskiwania sponsorów od selekcji potencjalnych partnerów poprzez przygotowanie oferty, prezentacji aż do opieki nad sponsorem czy oceny efektywności partnerstwa.
  • Poznanie strategii pozyskiwania sponsorów zarówno dla mniejszych organizacji lub wydarzeń sportowych, jak i strategii budowania drabinki sponsorskich największych klubów w Polsce i w Europie.

Dla kogo:

Szkolenie kierowane jest do pracowników klubów, stowarzyszeń i innych organizacji sportowych; osób zajmujących się marketingiem i sprzedażą w klubach sportowych; osób zarządzających mniejszymi i średnimi klubami, które mają za zadanie pozyskiwanie i opiekę nad sponsorami; dla osób chcących pracować w klubach i organizacjach sportowych; absolwentów kierunków marketing; właścicieli obiektów sportowych i rekreacyjnych.

Zasady rekrutacji

Podstawą uczestnictwa w szkoleniu jest opłacenie pełnej kwoty uczestnictwa w szkoleniu na co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem szkolenia*.

*terminy te nie dotyczą osób, które zgłoszą się na szkolenie w czasie krótszym niż dwa tygodnie (jeśli będą jeszcze wolne miejsca)

Prosimy o przesłanie zgłoszenia oraz potwierdzenia dokonanej opłaty pod adres: mmiszewska@swps.edu.pl
W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy pod wyżej wskazay adres lub pod numer telefonu: (58) 721 46 11

Opłata: 550 PLN /os.*

* cena dotyczy wyłącznie szkolenia otwartego

10% zniżki dla studentów i absolwentów SWPS, Uniwersytetu SWPS i Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu.

Dla studentów i absolwentów Psychologii sportu pozytywnego na SWPS koszt szkolenia wynosi 450 zł

Termin szkolenia:

20-21 czerwca 2015 r. (sobota i niedziela)


Polityka Prywatności