04.08 - 03.09.2014

Zaawansowane funkcje arkusza kalkulacyjnego MS EXCEL - letni kurs w UMCS

Zaawansowane funkcje arkusza kalkulacyjnego MS Excel to letni kurs komputerowy, który organizowany prze Fundację Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej. Zajęcia będą realizowane od 4 sierpnia do 3 września w poniedziałki i środy w godz. 16.30 - 19.30

Cel kursu:

Szkolenie adresowane jest do osób stosujących w swojej pracy arkusz kalkulacyjny Microsoft Excel, które chcą pogłębić i wzbogacić wiedzę oraz umiejętności korzystania z zaawansowanych funkcji programu, a w szczególności poznać możliwości zastosowania tego narzędzia do budowy modeli obliczeniowych wspomagających analizę danych biznesowych w zarządzaniu, analizie finansowej, controllingu, planowaniu, itp.

Podczas zajęć słuchacze poznają techniki tworzenia oraz przykłady użytecznych w praktyce modeli obliczeniowych, a także nabędą praktyczne umiejętności swobodnego posługiwania się zaawansowanymi funkcjami arkusza kalkulacyjnego MS EXCEL.

Zajęcia mają postać praktycznych ćwiczeń z wykorzystaniem komputera i prowadzone są metodą warsztatową z wykorzystaniem analizy zastosowań i gotowych szablonów.

Program kursu:
zobacz program kursu

Czas trwania:
Kurs obejmuje 40 godzin zajęć

Najbliższy termin kursu:
4.08.2014 - 3.09.2014 (poniedziałki, środy), godz. 16.30 - 19.30


Polityka Prywatności