30.06.2014 - 05.07.2014

WAKACYJNY KURS RYSUNKU KRAKÓW - I TURA

Wakacyjny kurs rysunku Kraków

Jak każdego roku, zapraszamy na kurs rysunku odręcznego organizowany przez pracownię rysunku Elipsa w Krakowie. Zajęcia prowadzone przez Architektów IARP, członków Stowarzyszenia Architektów Polskich, doktorantów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej.

Wakacyjne kursy rysunku z założenia przekazują podstawową wiedzę n.t. architektury i rysunku odręcznego, wymaganego przy egzaminie wstępnym. Kandydat może dzięki kursom wakacyjnym zapoznać się z podstawami rysunku, zobaczyć jak wyglądają profesjonalnie wykonane rysunki oraz zakres tematyczny na egzaminie wstępnym, zapoznać się z zasadami pracy architekta i podjąć decyzję, czy zawód ten będzie w przyszłości odpowiedni do samorealizacji, a ostatecznie zadecydować o uczestnictwie w kursie całorocznym, przygotowującym profesjonalnie do egzaminu wstępnego.

GODZINY KURSU:

ZAJĘCIA BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ 4 GODZINY DZIENNIE RANO 9.30 - 13.30 LUB PO POŁUDNIU 13.30 - 17.30.

GRUPY OD 10-15 OSÓB (ILOŚĆ PROWADZĄCYCH DOPASUJEMY DO ILOŚCI UCZESTNIKÓW)

WAKACYJNY KURS RYSUNKU PRZEZNACZONY JEST DLA OSÓB POCZĄTKUJĄCYCH, KTÓRE NIGDY NIE MIAŁY KONTAKTU Z RYSUNKIEM ORAZ OSÓB, KTÓRE POSIADAJĄ PODSTAWOWE UMIEJĘTNOŚCI RYSUNKOWE.

KURS PRZEZNACZONY JEST DLA GIMNAZJALISTÓW, UCZNIÓW I, II i III KLAS LICEÓW, A TAKŻE DLA OSÓB CHCĄCYCH CIEKAWIE SPĘDZIĆ CZAS WOLNY W KRAKOWIE I ZAPOZNAĆ SIĘ Z PODSTAWAMI RYSUNKU ODRĘCZNEGO.

OSOBY, KTÓRE ZDECYDUJĄ SIĘ PO KURSIE WAKACYJNYM NA KURS 2014/2015 OTRZYMAJĄ RABAT 5% NA KURS CAŁOROCZNY NA KIERUNKI ARCHITEKTURA, ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU I PROJEKTOWANIE WNĘTRZ.

ZAPISY PRZYJMUJEMY TELEFONICZNIE I MAILEM DO 29 CZERWCA ORAZ NA PIERWSZYCH ZAJĘCIACH 30.06 W PRACOWNI PRZY UL. KROWODERSKIEJ 6/14 30 CZERWCA O 9.30.

TERMINY:

  • I TURA : 30.06.2014 - 05.07.2014 ( 6 dni po 4 godziny zegarowe dziennie )
  • II TURA : 07.07.2014 - 12.07.2014 ( 6 dni po 4 godziny zegarowe dziennie )
  • III TURA : 18.08.2014 - 23.08.2014 ( 6 dni po 4 godziny zegarowe dziennie )
  • IV TURA : 25.08.2014 - 30.08.2014 ( 6 dni po 4 godziny zegarowe dziennie )

MOŻNA WYBRAĆ I LUB II TURĘ KURSU ORAZ UCZESTNICZYĆ JEDNOCZEŚNIE W II TURACH. PROGRAM NIE JEST POWTARZALNY W KOLEJNYCH TURACH KURSU ROZSZERZONY O NOWE TEMATY. OSOBY ZACZYNAJĄCE KURS OD II, III, IV TURY OTRZYMUJĄ PROGRAM OD PODSTAW JAK W TURZE I.

DLA OSÓB DOJEŻDŻAJĄCYCH PROPONUJEMY NOCLEGI W POBLIŻU PRACOWNI, ADRESY I TELEFONY WYSYŁAMY MAILEM.

PRZY ZAPISACH GRUPOWYCH OSOBA POLECAJĄCA I OSOBY POLECANE OTRZYMUJĄ 5% RABATU NA KURS.

Pracownia zapewnia wszelkie materiały szkoleniowe w cenie kursu: ołówki kooh-i-noor, gumki, plansze pomocnicze do zadań, na zajęciach kawa, herbata. Deski do rysowania wypożyczamy

ZAPISY I PYTANIA:

ZAPISY I PYTANIA MOŻNA DOKONYWAĆ TAKŻE POD NR TEL. 692 415 013, 600 926 466

ZAPISY PO DOKONANIU WYBORU KURSU MOŻNA SKŁADAĆ POPRZEZ FORMULARZ ON-LINE

DANE DO ZAPISÓW: IMIĘ I NAZWISKO, TELEFON KONTAKTOWY, ADRES DO KORESPONDENCJI

CENNIK KURSU WAKACYJNEGO:

http://www.kurs-rysunku.pl/component/content/article/18-nius/72-kurs-wakacyjny-krakow.html

OPIS ZAJĘĆ:

Zajęcia prowadzone są w profesjonalnie wyposażonej pracowni kursu rysunku przez architektów, wykładowców z doświadczeniem branżowym i dydaktycznym, przy ul Krowoderskiej 6/14 oraz w plenerach Krakowa..

Dla osób całkowicie początkujących, chcących zacząć pracę przed dłuższym kursem, aby mieć podstawy rysunkowe, a także osób zainteresowanych rysunkiem odręcznym i rysunkiem architektonicznym. Wakacyjny kurs rysunku jest również doskonałym sposobem na zwiedzenie Krakowa i spędzenie czasu dla osób z poza miasta w okresie wakacji. Rysujemy obiekty zabytkowe, a także zieleń parkową i architekturę współczesną oraz tematy z zajęć całorocznych i tematy egzaminacyjne m.in. podstawy perspektywy, zasady tworzenia brył prostych, modelowanie brył w rysunku itp. W kursie rysunku uczestniczą również osoby rysujące od 2 lat i dłużej na zajęciach Elipsy. Wakacyjny kurs rysunku architektonicznego po odwiedzeniu naszej pracowni rysunkowej oraz zapoznaniu się z interesującą systematyką kursu może stać się przedwstępem do dłuższej pracy na całorocznym kursie rysunku Elipsa. Systematycznie i powoli wprowadzamy w arkana rysunku odręcznego.

ZARYS PROGRAMU:

1. Podstawy perspektywy.

Konstrukcja perspektywiczna

Konstrukcja brył elementarnych (sześcian, ośmiobok, walec, ostrosłup)

2. Martwa natura.

Omówienie zasad

Kompozycja brył

Kompozycja złożona

Przedstawienie rysunku walorowego

3. Zieleń, rysunek z natury w plenerze.

4. Architektura

Wnętrze architektoniczne

Detal

Obiekt małej architektury

Budynek

5. Podstawy projektowania.

Omówienie zasad projektowania w zakresie występującym na egzaminach

Przedstawienie na podstawie zrealizowanych projektów przez prowadzących kurs - zasad pracy architekta, projektanta wnętrz i architekta krajobrazu.

Nauka rysunku odręcznego, architektonicznego nigdy nie była tak łatwa i przyjazna jak z autorskim systemem szkoły rysunku Elipsa Kraków.

Przygotowujemy do egzaminu na uczelnie architektoniczne w całym kraju.

Zapraszamy na intensywny ośmio - dniowy kurs przedegzaminacyjny a w nim 4 godziny zegarowe dziennie + zadania czyli 2 rysunki dziennie !!! + wykłady nt architektury i rysunku prowadzone przez uprawnionych architektów , zajęcia rozpoczną się 9 czerwca 2014.

Kolejno będzie organizowany również blok zajęć rysunkowych skierowany do osób już zaawansowanych, jak i dopiero początkujących, które nigdy nie miały kontaktu z rysunkiem, odbędzie się na samym początku i na samym końcu wakacji.

Wszelkie informacje n.t. kursów na stronie

www.kurs-rysunku.pl

Wakacyjny kurs rysunku Kraków

Polityka Prywatności