5-23 sierpnia

Kurs Business English

Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na kurs Business English.

Termin kursu: 5 - 23 sierpnia 2013 r. (poniedziałek - piątek, z wyłączeniem 15 i 16 sierpnia), w godz.: 7.30 – 9.30 (w tym 15 min. przerwy)

Kurs składa się z dwóch części. Pierwsza koncentruje się na poznaniu przez uczestników specyficznego słownictwa, związanego z pracą i sytuacjami, które nas w niej spotykają, ponadto, duży nacisk położony jest na umiejętności mówienia i słuchania. Druga część pozwala uczestnikom zapoznać się różnymi wariantami języka angielskiego.

Kurs skierowany jest do osób znających język angielskich, które chciałby rozwijać swoje umiejętności językowe ze względu na rodzaj wykonywanej pracy.

Udział w kursie uzależniony jest od wyniku testu kwalifikacyjnego.

Dla osób, które ukończą kurs, wydane zostaną zaświadczenia.

Lektor:

Alexandre Thomaz de Aquino posiada certyfikat upoważniający do uczenia obcokrajowców języka angielskiego (Certificate in English language teaching, New School University) i jest nauczycielem akredytowanym przy Rennert Institute English w Nowym Jorku. Obecnie uczy języka angielskiego w brazylijskich oddziałach Braun Pharmaceutical Brasil, Brasco Offshore Logistics (Wilson Sons Group),  Shell/Brunel oraz BP.

Kontakt:

Dolnośląska Szkoła Wyższa
Wydział Nauk Pedagogicznych
Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją
ul. Strzegomska 55
53-611 Wrocław
tel./fax: 504 073 004
e-mail: iisce@dsw.edu.pl

Polityka Prywatności